czwartek, 7 marca 2013

Jed Nayef - Freaks

Za każdym razem, gdy dodaję nowego posta na blogu, trzymam się jednej zasady - każda opisana piosenka wędruje na youtube'ową playlistę, a wzmianka o niej na "fejsowe" i "googleplusowe" fanpejdże. Kilka razy zdarzyło się jednak, że podobającego mi się tracku na youtube nie było. Dodanie do playlisty odpadało, w związku z tym olewałem taki song. Dopiero dzisiaj stwierdziłem, że pora wziąć sprawy w swoje ręce.

Wpadłem dzisiaj w Internecie na kogoś, kto nazywa się Jed Nayef. To w muzycznym świecie debiutant, który właśnie podzielił się swoim pierwszym trackiem pt. "Freaks". Jed tworzy w Nowym Jorku i to w sumie wszystkie informacje, jakie można o nim aktualnie znaleźć. Jego debiutancki utwór to indie-pop z elektronicznym podkładem, splątanym z charakterystyczną gitarką. Mi wpadł w ucho od razu. Okazało się jednak, że na najpopularniejszej platformie do dzielenia się filmami, "Freaks" jest nie do odnalezienia. Wrzuciłem go więc sam - wysyłając wcześniej mail do Jeda, w którym poinformowałem go o tym. Zapraszam więc do przesłuchania pierwszego utworu umieszczonego na kanale chillsound'a:


Z nadzieją, że Jed jako początkujący artysta nie będzie miał nic przeciwko umieszczeniu jego utworu, ale również świadomością, że w związku z brakiem praw autorskich "Freaks" może zniknąć z youtube'a tak szybko jak się na nim znalazł, podrzucam linki, pod którymi możecie znaleźć ten utwór na innych platformach, a także śledzić karierę Jeda:

1 komentarz: