niedziela, 17 marca 2013

Robby Hunter - Corazon

Odsłaniam roletę, za oknem słoneczko (nareszcie), włączam głośniki i słyszę ten track. I wiecie co? Jest po prostu idealnie. Łączący ze sobą hip-hop, funk i alternatywny rock debiutancki track Robby'ego Huntera ma w sobie ten "chill", którego szukam i który sprawia, że mam chęć słuchać go kilkanaście razy pod rząd.

Robby urodził się i wychował w słonecznym Miami, co słychać w jego utworach. Choć w tworzonej przez niego muzyce dominuje indie rock z domieszką funku, nie stroni też od hip-hopu, czy to w jego wykonaniu, czy we współpracy z zaprzyjaźnionymi raperami. Pomimo zaawansowanych prac nad swoją debiutancką płytą, Hunter nie porzuca dotychczasowych przyzwyczajeń, grając w każdy piątkowy wieczór ze swoim zespołem w Barze Barracuda dla skromnej publiczności. Track, który dzisiaj tak bardzo mi podpasował nosi nazwę "Corazon" i jest to pierwsza piosenka zwiastująca jego debiutancki album. Dla lepszego zapoznania się z wokalistą, polecam zajrzeć na jego profil na portalu ReverbNation, gdzie znajdziecie jego wcześniejsze nagrania.


Robby'ego i jego zespołu szukać możecie tu:

1 komentarz:

  1. fajna piosenka :) lubię czasami posłuchac takich mieszanek, które co prawda są dość specyficzne, ale niebanalne, a tego najbardziej szukam w dzisiejszej muzyce :)

    pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń