piątek, 8 marca 2013

Chlöe Howl - Rumour EP

Kariera Chlöe rozwija się szybko i chyba bardzo po jej myśli. Po dobrym przyjęciu utworów "No Strings" i "Rumour", zarówno przez krytyków, jak i słuchaczy, przyszła kolej na kolejne kroki 17-latki. Howl postawiła na wydanie EP-ki zawierającej 3 utwory oraz nakręcenie do nich teledysków. Na pierwszy ogień poszedł klip do "Rumour", który radzi sobie bardzo dobrze, nabijając w 4 dni od premiery blisko 300 000 wyświetleń na youtube. Dla niektórych ważne jest również to, że w końcu możemy zobaczyć jak wygląda młoda wokalistka, której wizerunek mogliśmy wcześniej ujrzeć jedynie na kilku fotografiach.


Oprócz "Rumour" i debiutanckiego "No Strings", na EP-ce znajduje się jeszcze zdecydowanie spokojniejszy i bardziej balladowy track "I Wish I Could Tell You".


Artystka mówi, że klipy do pozostałych utworów są już nakręcone, więc ich premiera to już tylko kwestia czasu. Co jednak najważniejsze dla nas, Chlöe udostępnia całą EP-kę do pobrania za darmo. Jedynym warunkiem jest zalogowanie się na jej stronie. Jeżeli więc produkcje Howl przypadły Wam do gustu, zapraszam pod któryś z podanych adresów:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz