wtorek, 26 marca 2013

Orange Grove

Nie masz motywacji do działania, potrzebujesz porządnego kopniaka, żeby coś dziś zrobić? Proste, odpal ten track:


Najnowszy utwór grupy Orange Grove to perfekcyjny motywator, którego zarówno tekst, jak i pozytywna melodia sprawiają, że od razu nachodzi nas chęć do działania, bo przecież jest dobry dzień i jesteśmy gotowi na to, co nas czeka :)

A kim właściwie jest Orange Grove? To pięcioosobowy skład, który łączy ludzi z Karaibów oraz Holandii. Jeżeli mowa o Karaibach od razu na myśl nasuwają się jamajskie rytmy, a więc reggae. Tak też jest, jednak w przypadku chłopaków z Orange Grove, poszli oni o krok dalej mieszając w swych produkcjach reggae z rockiem. Powstają dzięki temu sympatyczne, pozytywne utwory, które nie boją się jednak cięższych brzmień. Grupa ma na swoim koncie dwa longplay'e - "Genuine Origins" z 2007 roku oraz wydany dwa lata później "Fingerprint". Podrzucony przeze mnie track to zapowiedź ich kolejnego albumu. Posłuchajcie ich wcześniejszych produkcji:

"Haffi Fall Down"


"Feel That Fire" (zmieńcie od razu jakość na minimum 480p, bo poniżej tej granicy dźwięk jest fatalny)


Chłopaków z Orange Grove szukajcie tu:

1 komentarz:

  1. Dziękuję po prostu świetne mam tyle do roboty a to zachęciło mnie do dalszej:) będę musiałą to sobie wszystko zgrać na telefon ^^ Mam też pytanie jak dodać opcje żeby inni mogli polubić fanpage, tak jak ty masz po prawej? :) Była bym wdzięczna + zapraszam do siebie;)

    wszystkooniczym09.blogspot.com

    Pozdrawiam^^

    OdpowiedzUsuń