czwartek, 4 kwietnia 2013

The Procussions - On A Mountain/Today

Świąteczna przerwa na chillsoundzie trwała trochę dłużej, niż miałem to zaplanowane. Mógłbym zrzucić winę na wielkanocne zamieszanie, krótki wyjazd, czy rozleniwiającą, śnieżną pogodę, ale nie ma co ściemniać - to nowy Tomb Raider pochłonął mnie zdecydowanie za bardzo, przez co zamiast szukać i dzielić się ciekawą muzyką, ostatnie dni spędziłem z padem przed telewizorem. No ale gra skończona, a ja biję się w pierś i wracam do podrzucania fajnych tracków.

Na pierwszy ogień pójdzie skład, który możecie już znać. The Procussions działają na scenie muzycznej od 1998 roku, nie są to więc nowicjusze - na koncie mają już dwa albumy studyjne. W 2007 roku grupa zawiesiła jednak działalność, a jej członkowie - Mr. J. Medeiros i Stro Elliot rozpoczęli kariery solowe. Cztery lata później poczuli jednak, że czegoś im brakuje, w związku z czym ogłosili powrót The Procussions i rozpoczęli pracę nad trzecim longplay'em, którego premiery spodziewać możemy się w maju. Grupa zaprezentowała już kilka utworów zwiastujących album i trzeba przyznać, że potrafią nimi zachęcić do oczekiwania na dzień, w którym płyta trafi do sprzedaży. The Procussions od zawsze tworzyli hip-hop i tak też jest z ich najnowszymi produkcjami, sprawdźcie jednak jak się od siebie różnią. "On A Mountain" świetnie przeplata się ze 'śpiewanym' refrenem, nadając całości bardziej nowoczesnego brzmienia, natomiast "Today" zdecydowanie stawia na klasyczne podejście do rapu. Pozwala to spodziewać się różnorodnego albumu, na którym każdy song będzie inny.

"On A Mountain (ft. Logan)"

1 komentarz:

  1. Jeśli będziesz szukać opcji na kolejny wyjazd, to masz namiar na nocleg z wyżywieniem w Karpaczu. Tutaj masz więcej informacji - https://www.lesnydwor.karpacz.pl/lesny-dwor/noclegi-z-wyzywieniem
    Kwestia taka, na czym dokładnie Ci zależy, ale ogólnie tam masz spoko warunki.

    OdpowiedzUsuń