poniedziałek, 19 września 2016

PUSHER - Fences (ft. CAPPA) / Clear (ft. Mothica) / Tell You (ft. Hunnah)

chillsoundsgoodmusic
Na zakończenie dnia zostawiłem jeszcze swojego dzisiejszego faworyta. Tak - będę bardzo słodzić! Ale ciężko nie słodzić, jeżeli ostatnio tym rodzajem muzyki tak dobrze zrobił mi Mura Masa. I choć słychać pomiędzy nimi różnicę, to jednak ogólny klimat, a także bardzo wysoki poziom EP-ki New Laces niezwykle przypominają mi właśnie nagrania Brytyjczyka - a to, rzecz jasna, ogromny komplement.

Nagrywający w Toronto PUSHER właśnie zaprezentował światu swoją debiutancką EP-kę. EP-kę tak dobrą, że niezapoznanie się z tą pozycją uznaję za grzech ciężki. Zakręcone, elektroniczne brzmienia czerpią z wielu gatunków - odnajdziemy tu R&B, trap czy pop. Kanadyjczyk ma też niezwykły talent do dobierania wokalistów idealnych do danego utworu - niezależnie od tego, czy w tracku udziela się znana Wam już z Mad About U CAPPA, czy jest to Hunnah albo Mothica - można odnieść wrażenie, że piosenka została skomponowana właśnie dla tej osoby.

Ogromna energia, wyraźne linie basowe, świetne wokale, odważne czerpanie z lat dziewięćdziesiątych - to wszystko, co kocham w tego typu muzyce. Dla mnie New Laces to jedna z lepszych tegorocznych EP-ek. Poniżej podrzucam Wam trzy utwory - resztę z pewnością znajdziecie sami.

Fences (ft. CAPPA)Clear (ft. Mothica)Tell You (ft. Hunnah)


Linki:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz