czwartek, 11 sierpnia 2016

Junior Empire - Decide / West Coast

chillsoundsgoodmusic
Miałem wrócić w niedzielę - wracam w czwartek. To był wyjątkowo intensywny weekend, który trwał przez następne pół tygodnia. Ale jestem - w sam raz, by podrzucić Wam najnowszy utwór Junior Empire w dniu premiery. Tym razem więc udało mi się uniknąć błędu popełnionego około dwa miesiące temu.

To właśnie wtedy zadebiutował pięcioosobowy band z Londynu, w którego skład wchodzą Jack Balfour Scott, Joey Arnold Zapata, Diego Belmonte, Hannah van den Brul oraz Jordan Grispino. Pierwszy utwór zespołu nosi tytuł West Coast, nabił ponad pół miliona wyświetleń na różnych portalach i zdobył szczyt listy Hype Machine.

Londyńczycy tworzą muzykę, którą można zaklasyfikować jako indie pop, jednak słuchając ich utworów, znajdziemy wiele zapożyczeń z innych gatunków - choćby melodyjną elektronikę w tle, czy też delikatne alt-rockowe gitary. Nowy track zespołu nosi nazwę Decide i z ręką na sercu muszę przyznać - nie wiem, który z nich podoba mi się bardziej. Wiem jednak, że jeśli kolejne produkcje Junior Empire będą trzymały równie wysoki poziom, na stale zostaną oni na moim muzycznym radarze.

DecideWest Coast


Linki:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz