wtorek, 10 grudnia 2013

Last Lynx - Lacuna

chillsoundsgoodmusic
Last Lynx - pewni kandydaci do tytułu jednej z najlepszych EP-ek tego roku nie próżnują. Ich fenomenalne "Killing Switch" i "The Great Water Sequel" jeszcze mi się nie znudziły, a wygląda na to, że właśnie otrzymaliśmy godnego następcę tych tracków. "Lacuna" zwiastuje kolejną EP-kę w dorobku szwedzkiej grupy, która nosić ma tytuł "Rifts" i ukazać się w 2014 roku.

Utwór nie powinien zaskoczyć niczym dotychczasowych fanów grupy - mówiąc wprost, jest to kolejna porcja dobrego, alternatywnego popu w skandynawskim stylu, znanego już choćby z "Ocean Reels EP". Chillujący, spokojny track ma wszystko, czego oczekujemy od Last Lynx - ciekawy podkład z delikatną gitarą i elektronicznymi wstawkami oraz perfekcyjnie uzupełniające się wokale. "Lacuna" oficjalną premierę będzie mieć dopiero 20 stycznia, radzę więc korzystać z prezentu, jakim jest tymczasowe udostępnienie piosenki do pobrania za darmo. Pozostaje jedynie czekać na zapowiedzianą EP-kę...


Last Lynx szukajcie tu:

3 komentarze:

 1. Jestem tu pierwszy raz, ale mi się spodobało, więc zostanę na dłużej :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, mam nadzieję, że odczucia się nie zmienią :)

   Usuń
 2. Hmm... a taki prezent dla faceta - https://www.shootingcracow.com/prezent-dla-faceta/ ? Jest trafiony czy średnio? Wydaje mi się, że tak.

  OdpowiedzUsuń