niedziela, 9 marca 2014

Cosmo Sheldrake - The Moss

chillsoundsgoodmusic
Prawie rok temu (dokładnie bez 10 dni) na chillsoundzie pojawił się obiecujący Brytyjczyk Cosmo Sheldrake i jego, stworzony we współpracy z Anną Roo, fenomenalny track "Rich". Dwa miesiące później Sheldrake powrócił jeszcze w utrzymanym w podobnej stylistyce "The Fly". Od tamtej pory Cosmo wyprodukował jeszcze kilka utworów, stworzył też parę godnych uwagi remixów, jednak dopiero teraz przyszła pora na comeback z prawdziwego zdarzenia.

Brytyjczykowi udało się podpisać kontrakt z wytwórnią paradYse/Transgressive Records, dzięki czemu 21 kwietnia światu ukaże się jego debiutancki singiel pt. "The Moss". Żeby niepotrzebnie nie przedłużać, powiem wprost - to zdecydowanie najlepsze z jego dotychczasowych nagrań, ma też szansę znaleźć się wysoko w podsumowaniu 2014 roku, gdyż siła, z jaką mamy ochotę zapętlać ten track i słuchać go na okrągło, jest niesamowicie wysoka.

Po produkcji słychać, jak wielką drogę przeszedł Cosmo od czasu "Rich" (i zapewne, jak ważne jest wsparcie muzycznej wytwórni). O ile "Rich" i "The Fly" były niezwykle fajnymi, lecz jednak garażowymi produkcjami tworzonymi w oparciu o dobrą zabawę, "The Moss" to już pełnowartościowy, dobrze zmasterowany utwór.


Sheldrake'a szukać możecie tu:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz