sobota, 8 czerwca 2013

Jez Dior - Move On

chillsoundsgoodmusic
Jez Dior pojawił się na chillsoundzie na samym początku jego istnienia, gdy podrzuciłem nieustannie odsłuchiwane przeze mnie utwory "Love Me To Death" i "Candles". Po raz kolejny wspomniałem o nim w marcu, dzięki gościnnemu występowi w tracku mdnt - "Dreamcatcher". Dziś powraca z najnowszą, solową produkcją.

Utwór "Move On" to track niesamowicie odważny. Samplowanie Lany Del Rey - pewnego rodzaju objawienia zeszłego roku, dziewczyny, która fenomenalnie łączy alternatywę z mainstream'em, jest krokiem godnym podziwu. Szczególnie, że Jez zdecydował się na utwór, który nie dość, że jest jednym z lepszych dokonań Lany, to w dodatku nadal jest niesamowicie popularny i puszczany w stacjach radiowych - mowa o "Dark Paradise". Jeżeli dodamy do tego fakt, że w utworze Jez'a odnajdziemy również wstawki dubstepowe, wygląda to jak desperacka próba połączenia wszystkiego, co aktualnie modne w muzyce, głównie młodzieżowej. Na szczęście Jez wychodzi z tej próby zwycięsko - "Move On" to naprawdę kawał solidnej roboty, zarówno od strony produkcji, jak i wokalu - flow Diora idealnie wpasowuje się w mocny podkład, a całość nie sposób ocenić inaczej niż na plus. 

Premiera debiutanckiego albumu Jez'a - "Scarlett Sage" już za cztery dni. Opisywany utwór pobrać możecie za darmo na soundcloudzie Diora. Przypominam, że artysty szukać możecie tu:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz