sobota, 11 lipca 2015

BECOME X XYLØ - Between The Devil & The Deep Blue Sea

chillsoundsgoodmusic
Damn! Głupi ja, głupi. Skończyłem pisać posta o XYLØ, opublikowałem, poklikałem, gdzie trzeba, po czym otworzyłem skrzynkę pocztową, a tam... mail z remixem utworu Between The Devil And The Deep Blue Sea, który mógłby być idealnym uzupełnieniem poprzedniego wpisu. No cóż, edytować postów po publikacji nie lubię, na szczęście sam remix jest na tyle dobry, że w pełni zasługuje na osobną podstronę.

Remix jest dziełem BECOME, który jest (którzy są?) członkiem grupy EXGF Collective. Jako, że za wiele o twórcach nie wiadomo, skupmy się na samym tracku. Popularność duetu XYLØ spowodowała prawdziwy wysyp różnego rodzaju mixów, pokuszę się jednak o stwierdzenie, że ten zrobiony przez BECOME jest zdecydowanie najlepszy. Po pierwsze - nie spodziewałbym się, że dubowe rytmy będą pasować tak dobrze do wokalu Paige Duddy, po drugie - BECOME udało się przekonać mnie do tego, że charakterystyczny, trapowy dźwięk "trąbki" można wykorzystać jeszcze do czegoś fajnego. Oby więcej takich remixów!


Linki:

4 komentarze:

 1. zgadzamsię! ten kawałek jest naprawdę świetny! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny post! Zapraszam do mnie na "top 5 muzycznych aplikacji na telefon" !
  http://miss-clare.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobre. Post, jak post. Szkoda, że tak nieregularnie piszesz. Mój gust muzyczny prawie w 100% pokrywa się z Twoim :) Nic nie dało nawet polubienie na FB. Jestem fanką tego bloga - ale byłabym większą, gdybyś podsyłał muzyczne perełki częściej lub bardziej regularnie... Tadam! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki wielkie ;) Wiem, że regularności u mnie niedostatek i poprawy obiecać nie mogę, bo znam siebie. Ostatnio jednak trochę w bloga inwestuję, może więc będzie też więcej motywacji.

   Usuń