środa, 8 lipca 2015

Rationale - Fast Lane

chillsoundsgoodmusic
Trzy miesiące, by przejść od pozycji nowicjusza do osoby, na której trzeci track czeka całkiem sporo osób, to niezły wyczyn. Nie powinno to jednak dziwić, jeśli weźmiemy pod uwagę, że debiutancki track Rationale odsłuchało już ponad 700 000 osób na samym Soundcloudzie.

Przyznać muszę się do dwóch rzeczy. Pierwsza jest taka, że musiałem jednak przekonać się do wokalu. Sam nie potrafię wyjaśnić dlaczego, ale za pierwszym razem zwyczajnie mi nie podszedł. Co innego bit - szczególnie funkujący motyw w klimatach lat 80-tych przyjemnie wpadł w ucho. Przy kolejnym przesłuchaniu przyzwyczaiłem się już do całości.

Druga sprawa, o której muszę powiedzieć, to fakt, że drugi utwór Rationale podoba mi się zdecydowanie mniej. To już nie moje klimaty. Re.Up zostało przesłuchane jednak przez blisko 350 000 osób, nie mogę go więc odradzić - może i ja po którymś razie się przekonam.

Najważniejsze jednak, że przesłuchałem dziś przedpremierowo trzeci utwór Londyńczyka i powiem, że chciałbym się dzielić nim z Wami już, niestety póki co muszę być cicho sza ;)


Linki:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz