poniedziałek, 15 lutego 2016

Mica & Kardanski - Trouble

chillsoundsgoodmusic
To jeden z tych przypadków, gdy o oryginale dowiedziałem się dopiero, gdy ktoś podesłał mi remix utworu. To także jeden z tych przypadków, gdy spoglądam na liczbę wyświetleń danego utworu i po prostu nie dowierzam. Trouble zawładnął moim umysłem już po pierwszym przesłuchaniu, warto więc, by usłyszało o nim jak najwięcej osób.

Trouble to debiutancki utwór duetu Mica & Kardanski. Tworzą go Mica Miller - wcześniej znana jako wokalistka grupy Red Sky Noise oraz producent Sean 'Kardanski' Mbaya. To co w niespełna trzy minuty wyprawia manchesterski duet przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Rozpoczynając od wokalu - Mica posiada niezwykle głęboki i mocny głos, który przywodzi na myśl afroamerykańskie piosenkarki. Głosem tym porusza się po brzmieniach, w których odnajdziemy wpływy zarówno muzyki dance z ostatniej dekady ubiegłego wieku, jak i funk, trip-hop czy soul. Pomieszanie z poplątaniem, które jednak sprawdza się wyśmienicie.

Jeżeli Wam utwór przypadł do gustu równie mocno - nabijcie im wyświetleń, bo jak dla mnie mają ich zdecydowanie za mało:Możecie również obejrzeć klip:


Lub posłuchać remixu autorstwa Sparkz, który przeniósł Trouble w klasyczne, hip-hopowe rytmy:


Linki:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz