sobota, 27 lutego 2016

Lara Maxen - Man Up / Your Anything (Prod. Mickey Valen) / Mickey Valen X Lucian - Hero (feat. Oktavian)

chillsoundsgoodmusic
Uwielbiam momenty, gdy w jednym poście mogę zawrzeć trzy naprawdę interesujące produkcje. Spoiwem dla wszystkich jest Mickey Valen - nowojorski producent, który współpracował już m.in. z EVVY czy Micky Blue. Na pierwszy ogień weźmy jego współpracę z 18-letnią Larą Maxen, z której wyniknęły (póki co) dwa, naprawdę świetne utwory.

Najnowszy owoc ich współpracy to Man Up, który jest następcą wydanego jeszcze w grudniu Your Anything. Sposób śpiewania Lary kojarzy mi się z latami 90-tymi, podobnie zresztą jak tworzone przez Mickey'go podkłady. Sprytnie pocięte dźwięki składają się na beaty oscylujące wokół elektronicznego R&B z przyjemną domieszką wysmakowanego popu. Mam nadzieję, że kolejne utwory Lary również wyprodukuje Mickey Valen, bo wspólnie brzmią niesamowicie. Sprawdźcie sami:

Man UpYour AnythingSłuchając Your Anything przeszło mi przez głowę, że Mickey czasem brzmi podobnie do Luciana (pamiętacie fenomenalny remix Twenty-Something Kiri Tse?). No i proszę - miesiąc temu obaj producenci wydali wspólny utwór - Hero, w którym występuje również Oktavian, o którym póki co nie udało mi się za dużo dowiedzieć. Nie zmienia to jednak faktu, że również Hero zasługuje na Waszą uwagę:


Linki:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz