wtorek, 4 listopada 2014

Amy Rose - Awake Alive

chillsoundsgoodmusic
Utwór ten mógłby być inspiracją do napisania dobrego felietonu na temat tego, w jaki sposób wczesne wychowanie wpływa na przekazywane dźwięki. Wszystko przez to, że Amy Rose dorastała w religijnej sekcie. Chillsoundsgoodmusic to jednak nie blog psychologiczny, a muzyczny, skupimy się więc na tym co najważniejsze, czyli na artystce oraz wykonywanym przez nią utworze.

Amy Rose to australijska wokalistka z Queensland, a "Awake Alive" to jej pełnoprawny debiut. Utwór jest po brzegi wypełniony elektroniczną, post-folkową tajemniczością, sama Amy też spisuje się bardzo dobrze. Jest spokojnie, klimatycznie i nastrojowo, warto więc czekać na to, co artystka może jeszcze zaprezentować.Linki:

2 komentarze:

  1. Dziś odkryłam Twojego Bloga. Prezentujesz tu na prawdę świetną muzykę. Szczególnie spodobały mi się Zella Day - Hipnotic, Foynes- Close my eyes i Amy Rose - Awake Alive. Też jestem miłośniczką muzyki, szczególnie tej mało popularnej i często poluję na nowe utwory, dlatego postanowiłam częściej tu wpadać. Zostawiam też swój link(http://beautyishiddeneverywhere.blogspot.com/) może akurat coś Cie zainspiruje. Pozdrawiam !

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dzięki za miłe słowa - będę obserwować Twojego bloga, pozdrawiam! ;)

      Usuń