sobota, 11 lutego 2017

Milky Chance - Ego

chillsoundsgoodmusic
Gdybym miał wybierać TOP10 najlepszych chillsoundowych "strzałów w dziesiątki", w zestawieniu z pewnością znalazłby się duet Milky Chance. Gdy 16 maja 2013 roku prezentowałem Wam trzy utwory Clemensa Rehbeina i Philippa Dauscha, nie mogłem spodziewać się, że niespełna cztery lata później liczba wyświetleń najpopularniejszego z nich w serwisie YouTube będzie zbliżać się do 300 milionów. Niemcy z pewnością jednak na to zasłużyli - ich sposób na chwytliwą melodię połączoną z charakterystycznym wokalem, choć mógł niektórych nużyć powtarzalnością, sprawdził się znakomicie.

Nie powinniśmy się więc dziwić, że na tym samym trzonie oparte są nagrania zwiastujące ich drugiego longplay'a. Wydany pod koniec ubiegłego roku Cocoon pozwalał mieć jednak nadzieję na nieco większą różnorodność aranżacyjną, a świeżuteńki Ego zdaje się nas w tym utwierdzać. To naprawdę świetny track, który przy odrobinie szczęścia może dogonić Stolen Dance w liczbie odtworzeń na YouTube. Album Blossom ukaże się już 17 marca tego roku.
Linki:

2 komentarze:

  1. Посетив биржу как зайти на hydra с заданиями в соц.сетях, элементарно получить хороший заказ на исполнение простейших событий. Социальные сети уже давненько стали серьезным способом маркетинга в интернете. Кроме сайтов фриланса есть много площадок по работе в соцсетях.

    OdpowiedzUsuń