czwartek, 9 lutego 2017

AllttA - Drugs

chillsoundsgoodmusic
To chyba jednak sen! Ledwo otrząsnąłem się po wiadomości, że SBTRKT zremiksował utwór NAO, a już dowiedziałem się, że 20syl i Mr. J. Medeiros stworzyli band. Ba, ich pierwszy wspólny track ujrzał światło dzienne już w maju zeszłego roku. Naprawdę nie mam pojęcia, jakim cudem ominęła mnie ta informacja.

Uspokójmy jednak trochę emocje - być może nie macie pojęcia kim są wspomniani powyżej panowie (jeśli tak jest, to wstydźcie się!). 20syl to francuski raper, DJ i producent, znany chociażby z grup Hocus Pocus oraz (przede wszystkim!) C2C. Mr. J. Medeiros to z kolei amerykański raper, producer i kompozytor, którego znać możecie jako jednego z członków grupy The Procussions. Panowie połączyli swoje siły pod nazwą AllttA, która stanowi skrót od "A little lower than the Angels". Za cel postawili sobie najwidoczniej uszczęśliwić mnie do granic możliwości, tworząc hip-hop pomieszany z elektronicznymi brzmieniami. Jeżeli mnie znacie, wiecie, że to wszystko, czego potrzebuję. Dosłownie 2 godziny temu duet zaprezentował światu nowy utwór, zatytułowany Drugs. Beat, flow - wszystko tu jest idealne.
Nie zapomnijcie sprawdzić ich wcześniejszych nagrań. Z pewnością umilą Wam oczekiwanie na premierę debiutanckiego longplay'a The Upper Hands, który ukaże się już 17 lutego.

Linki:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz