niedziela, 4 grudnia 2016

FRND - Friend / Sticks And Stones

chillsoundsgoodmusic
Skoki, skoki i po skokach - mogło być pięknie, a jest tylko bardzo dobrze, trzeba więc poprawić sobie humor muzyką. Zgodnie z obietnicą - mam dla Was jeszcze kilka pereł.

Bohatera tego posta poznałem dzięki remixowi, który jeszcze dziś się tu pojawi, póki co skupmy się jednak na oryginalnych wersjach jego utworów. Po ich przesłuchaniu bardzo chciałem dowiedzieć się, kim jest ich autor - na to pytanie nie uzyskałem jednak odpowiedzi. Wiemy tyle - FRND to ksywka znanego już na muzycznej scenie producenta, który jednak woli nie ujawniać swojej prawdziwej tożsamości. Trzy miesiące temu zaprezentował on światu swoją debiutancką produkcję (przynajmniej jeśli chodzi o to wcielenie), zatytułowaną Friend. Utwór z miejsca zyskał sobie liczne grono fanów, podbijając m.in. listę przebojów Hype Machine.

Niecały miesiąc temu producent wydał swój drugi singiel - Sticks And Stones. Oba utwory to godne naszej uwagi, świetnie wyprodukowane, electro-popowe diamenty. Zapraszam więc do ich przesłuchania, a jednocześnie zastanawiania się nad tym, kim jest FRND. Macie jakieś pomysły?

FriendSticks And Stones


Linki:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz