niedziela, 4 grudnia 2016

Carneyval & Jackson Breit - It Ain't Love

chillsoundsgoodmusic
It Ain't Love - taką nazwę nosi nowy singiel, który zaprezentował nam Carneyval. Na przekór tytułowi utworu, to co do niego czuję, to z pewnością miłość. Ten przepełniony soulem track, to wszystko, czego potrzebuję w takie zimne, ale słoneczne niedziele.

Muszę przyznać, że do dziś nie wiedziałem, kim jest Carneyval. William Carney - bo tak brzmi jego prawdziwe imię i nazwisko - poruszył w tym roku muzyczną sceną już niejednokrotnie. Jego remixy utworów Coldplay i Kendricka Lamara dotarły na szczyt listy Hype Machine, a wakacyjny Tell Me Something Good (polecam sprawdzić!) zrzeszył sobie niemałą liczbę fanów. To jednak właśnie It Ain't Love jest dla mnie najlepszym dotychczasowym dokonaniem muzyka z Los Angeles. Mnóstwo w tym utworze soulu, równie dużo funku, co oczywiście w połączeniu daje ogromną porcję radosnych i słonecznych brzmień. Wokalnie w utworze udziela się Jackson Breit, któremu również nie można nic zarzucić. Sprawdźcie sami:


Tymczasem znikam, by trzymać kciuki za naszych skoczków, jednak obiecuję, że to nie wszystko, co przygotowałem dla Was na dziś!

Linki:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz