wtorek, 17 maja 2016

Seramic - Found / Waiting / People Say

chillsoundsgoodmusic
Raduje się wszystko, gdy słyszy się muzykę w takim wydaniu, w jakim serwuje ją Seramic. Nie mam wątpliwości - to będzie jedno z najgorętszych nazwisk, jakie w tym roku pojawiły się na muzycznej scenie. I choć o samym artyście niewiele wiadomo - jest z Londynu i chce, by na razie jego muzyka mówiła sama za siebie - to już zdążył zaliczyć fenomenalny hat-trick, który z pewnością sprawił, że pojawili się wokół niego pierwsi fani. Cóż, ja jestem jednym z nich.

Cała historia zaczyna się w styczniu tego roku - to właśnie wtedy wydany zostaje pierwszy singiel Seramic, zatytułowany People Say. Ten delikatny, po wskroś przepełniony soulem utwór z gospelowym chórem w refrenie to w zasadzie debiut marzeń. Sprawił, że na Londyńczyka oczy zwrócili zarówno fani, jak i krytycy. Nie będę jednak ukrywać, że na mojej prywatnej playliście ten utwór nie przetrwałby zbyt długo. Natomiast Waiting... Ach, Waiting to utwór przy którym po prostu brakuje mi słów - mam więc nadzieję, że wystarczy Wam, jeśli powiem, że na 100% track ten znajdzie się w końcoworocznym podsumowaniu w gronie najlepszych utworów. Uzależniłem się od niego w stopniu wręcz nieprzyzwoitym. Na koniec pozostaje jeszcze świeżutki, zaprezentowany niecałą dobę temu Found - to swojego rodzaju pomost pomiędzy pierwszym a drugim singlem. Delikatny początek przeradza się w fenomenalny bridge wiodący do perfekcyjnego refrenu. Bosko jest po prostu!

Wiem, że los płata ludziom różne figle, Seramic musiałby mieć jednak niesamowitego pecha, by nie zrobić znaczącej kariery. Póki co, czekajmy jednak na zapowiedzianą właśnie, 4-utworową EP-kę.

FoundWaitingPeople Say


Linki:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz