sobota, 18 maja 2013

Cyber - Down Low (ft. Green Hypnotic & Kaytranada)

chillsoundsgoodmusic
Kaytranada wyrasta powoli na jednego z moich ulubionych producentów muzycznych. Po fenomenalnym remixie "Creep" grupy TLC wpadłem jeszcze na kilka jego miksów, które po prostu zwalały mnie z nóg, jednak nie miałem wcześniej okazji o nich napisać. Przykłady podrzucę na samym dole, bo dziś skupiam się na jego wczorajszej produkcji. 

Track "Down Low" to propozycja złożona - za beat odpowiedzialny jest Kaytranada, dlatego, przynajmniej w mojej opinii, nie ma się o co martwić. Człowiek doskonale odnajduje się w tym, co robi, a prawie każda jego produkcja jest utworem co najmniej wartym przesłuchania. Wokalnie w piosence udziela się Cyber. Jej głos wydaje się stworzony do klimatów R&B oraz soulowych, powolnych ballad. W utworze swój udział ma również raper Green Hypnotic. "Down Low" to fajne przypomnienie tego, jak brzmiało R&B w latach '90. Cieszę się, że moda na takie utwory wraca.

Jak wspominałem wcześniej, Kaytranada wydał kilka miksów, o których nie pisałem na chillsoundzie. Dlatego dzielę się nimi z Wami dziś:Jill Scott - Golden (Kaytranada's Life Living Edition)Teedra Moses - Be Your Girl (Kaytranada Edition)Kaytranady szukajcie tu:
twitter
Cyber natomiast znajdziecie tu:
facebook 

1 komentarz:

  1. Jest moc. Co najlepsze Down Low usłyszałam w radiu (nie wiem niestety jakim) siedząc w pracy i od razu wpadło mi ono w ucho, przy czym byłam pewna, że to nowy singiel Katy B i pod tą artystką go szukałam, bezskutecznie... Aż tu nagle dwa tygodnie po tym pojawiło się On&On objawił mi się Kaytranda z całym swoim stuffem i Down Low, które jeszcze jakby tego było mało jest do pobrania za FREE!

    OdpowiedzUsuń