środa, 15 kwietnia 2015

Made In Heights - Forgiveness / Panther / Murakami

chillsoundsgoodmusic
Po długiej nieobecności w blogosferze, nie sposób nie zacząć od czegoś mocnego. Takim zespołem zdecydowanie wydaję się być Made In Heights. Z pewnością część z Was już o tym bandzie słyszała, jednak jest jeszcze o nim w naszym kraju na tyle cicho, że kilka kolejnych słów z pewnością mu nie zaszkodzi.

Made In Heights to duet nagrywający aktualnie w Los Angeles, na który składają się Kelsey Bulkin oraz Alexei Saba. Oboje są już osobami obeznanymi ze sceną - szczególnie widać to w przypadku Alexei'a, który współtworzył już takie projekty, jak Blue Scholars czy Common Market. Made In Heights nie jest zespołem nowym, ponieważ pierwsze ich utwory pojawiły się w Internecie już ponad rok temu.

Duet zdążył zostać już okrzyknięty jednym z najbardziej obiecujących oraz takich, na które zdecydowanie warto zwracać uwagę w 2015 roku. Skąd cały ten szum? Cóż, Made In Heights zdecydowanie nie wprowadzają na rynek muzyczny żadnej rewolucji, jednak każdy ich utwór jest w zasadzie maksymalnie dopieszczony i perfekcyjnie wyprodukowany. Ich produkcje to elektroniczny pop z tej najwyższej półki - taki, którego zdecydowanie chce się słuchać i do którego chce się wracać. Niezależnie od tego, czy weźmiemy pod lupę świeżutki, wydany wczoraj Forgiveness czy też starszy Murakami, Made In Heights są godni polecenia. Sprawdźcie sami:

Forgiveness



Panther


Murakami


Linki:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz